.

.

Greenworks Про 80V 21-Инчен Brushless самоодни Косилка за Трева 4.0 Ах Батеријата и Полначот Вклучени, MO80L410

Greenworks Про 80V 21-Инчен Brushless самоодни Косилка за Трева 4.0 Ах Батеријата и Полначот Вклучени, MO80L410

DEN 1668.00

Износ
Во продавницата.

На Greenworks Про 80 V Трева карактеристики 21" челик палубата, brushless мотор, самоодни задните тркала, 3-Во-1 дизајн, 7-позицијата еден приспособување на височината на дршката, на вертикалната складирање, притисни на копчето start, 4-годишно алатка, 2-годишно батеријата.Greenworks Про 80 V brushless трева обезбедува до 45 минути run-time со целосно наполнета 4 Ah батеријата.Run-time варира врз основа на трева состојба и операторот техника.Издржливи 21" челик за косење ви овозможува да се справи со големи области на трева брзо и лесно.Самоодни задните тркала, лесно може да се прилагоди на вашиот чекор.Brushless мотор дава повеќе вртежи, тивка работа и подолг живот. 3-Во-1 дизајн ви овозможува да прекривка, заден торба, или страна празнење вашиот трева исечоци.Употреба до 70% помалку простор во вашата гаража со вертикална складирање функција.Иновативни Smart Намали Технологија автоматски ја зголемува брзината на сечилото, бидејќи повеќе енергија е потребна за најдобар намали можно.Големина : 4 Ah Батеријата | Стил : самоодни | Шема Име : Трева.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите