.

.

VOGOUS Јајца Инкубатори Автоматско 16 Јајца Инкубатори, Мини Дигитален Јајце Инкубатор Машина се Користи за Изведување на Домашните Јајце Инкубатор

VOGOUS Јајца Инкубатори Автоматско 16 Јајца Инкубатори, Мини Дигитален Јајце Инкубатор Машина се Користи за

DEN 1560.00

Износ
Во продавницата.

Можете исто така мануелно да го вклучите јајца со притискање на "+" копчето. 【 Уникатен Дизајн】 : На вертикален воздух водич прави на протокот на воздух во машина циркулира, а не директно удар на јајца, па температура разликата е мала; голем фан има силен ветар сила и добар температура униформност ефект,униформа греење на оплоденото јајце. 【Ролери Јајце Фах】 : Таа е погодна за различни јајце форми.【Автоматско Инкубатор】 : Овој производ може автоматски да се претвори јајца еднаш во два часа.По електричната енергија, можете да се поврзете на батеријата линија за да го користите 12v батерија за да продолжи да го користи.Брзини се независни и не е лесно да се оштети, и обезбедувачот на живот може да се зголеми.)Фреквенција : 50-60 Hz Egg Капацитет : 9 Обична Кокошка/Патка Јајца; 16 Гулаб/Quail Eggs Temperature : 38℃±1℃Пакет, вклучувајќи : 1 x Јајце Incubator1 x Корисникот manual1 x кабелот за Напојување со НАС plug NOTE : Температурата За Оваа Инкубаторот, Тоа е Во целзиусови степени Не Целзиусови Степен. 【 Повеќе Useage】 : Ова инкубатор можат да бидат прилагодени на различни јајца со прилагодување на оската проред.Ве Молиме Да Го Поставите Температура До 36 Целзиусови Степени. 【Двојна Електрична Енергија】 : Тоа обично се користат 120v домаќинство електрична енергија за инкубација.Па тоа е погоден за изведување на сите пилиња кокошки, патки, гуски, quail, птици, гулаби, итн.Производ description Specifications : Тип : Дигитални Incubator Materials : PC+ABSColor : White Size : 30 x 27 x x x x 17 инчи (L x W x H)Напон : 110-120 V за САД,Канада (со САД приклучоци.Кога температурата е помала од 25℃,тоа е подобро да се преземат мерки за топлина зачувување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите