.

.

Wewlink Големи Керамички Кафе Кригла со Рачка,Порцелан Високи Чај Млеко Cappuccino Голема Керамика Чаши за Канцеларијата и Домот,Уникатен Подарок за Родителите Жените 16.5 О

Wewlink Големи Керамички Кафе Кригла со Рачка,Порцелан Високи Чај Млеко Cappuccino Голема Керамика Чаши за

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

????Уникатен печката измени глазура занает-неизвесноста на природните промени на глазура во боја на површината на порцелан, предизвикана од промена на температурата во печката за време на отпуштање процес.секоја чаша е уникатна поради неговиот посебен реактивен глазура технологија.Бојата на секоја чаша е формиран природно. ????ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - На грнчарството кригла е дизајниран со силна керамички изградба, изработени од олово-бесплатно, кадмиум-бесплатно, високо квалитетна керамика.Погодни за топли и ладни пијалоци.Машина за миење на садови и микробранова безбедно. ????ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - 480 ml/16.5 оз.Лесно контрола со рачка, погоден за cappuccino, млеко, топло какао или топло чај. ????СОВРШЕН Подароци бојата е малку поинаква, бидејќи ова се меша застаклување ќе се промени бојата под висока температура,па секој од нив е уникатен!Желбата ќе ви се допадне оваа магија застаклување кригла.Уникатен печката измени глазура занает, Покажуваат Вашиот Вкус.Кригла се замеси од страна на уметникот рака, па тоа е многу уникатна перспектива и имаат убави бои, ќе се подготви и се меша различни глазура да се создаде оваа убава бои на кригла, и секој чаши бојата е малку поинаква, бидејќи ова се меша застаклување ќе се промени бојата под висока температура,па секој од нив е уникатен!Желбата ќе ви се допадне оваа магија застаклување кригла.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите