.

.

ZLINE 24 Вграден-во Конвекција Микробранова Печка во не ' Рѓосувачки Челик, со Брзина и Сензор за Готвење

ZLINE 24 Вграден-во Конвекција Микробранова Печка во не ' Рѓосувачки Челик, со Брзина и Сензор за Готвење

DEN 4559.76

Износ
Во продавницата.

Кујна тајмер функција - Не губат песна на готви пати со прецизност тајмер функција со кристално јасна LCD дисплеј.Керамички направени и реверзибилна плочата - На плочата може да се претвори во насока на стрелките на часовникот или спротивно насока на стрелките на часовникот и е изградена од керамички за издржливост.Дете заклучување безбедност функција.Осветлени и коишто се слушаат LCD екран.Еден Допир се готви за брз и лесен оброк.Контрола заклучување за дополнителна безбедност.Конвекција, broil, и стандардни микробранова режими.Доаѓа опремен со керамички плочата и реверзибилна жица решетката за печење, пржење, и бразилецот.Еден допир Додадете 30 секунди.Лесно се отвораат и затвораат.Авто-прилагодување вклучуваат : Пуканки, се Топи, и Пијалаци. 1,000 вати готвење моќ да темелно да се готви или да се одмрзне секоја храна. 11 енергетски нивоа кои ви даваат многу готвење опции.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите