.

.

TUUMOND 977-336 Гас Тело Компатибилен Со ТОЈОТА е корола 2005-2008 ГОДИНА ТОЈОТА МАТРИЦА 2005-2008 година

TUUMOND 977-336 Гас Тело Компатибилен Со ТОЈОТА е корола 2005-2008 ГОДИНА ТОЈОТА МАТРИЦА 2005-2008 година

DEN 1599.12

Износ
Во продавницата.

★【Пакетот Вклучува】- 1 x Премија Гас Тело(Гас Actuator Пред насобраните;Неактивен Воздушна Контрола Пред насобраните;Гас Позиција Сензор Пред насобраните). ★【Осветленост#】- S20126;22030-0 D031;22030-22041;977-336;6 E8003;TBT007;TB1070. ★【OE Квалитет и Замена】- Произведени во ISO/TS16949 заверена објекти од страна на напредни машини и секој дел е изградена на строги OE спецификации. ★【Забелешка】- ве Молиме проверете опис или користите година, се направи, модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол за да се потврди компатибилноста, или да видите повеќе компатибилни возила во описот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите