.

.

PlusWin 1000pcs 4x7mm Акрилик Црна Броеви Боја Круг Азбука Писмо Монистра за Изработка на Накит,Бисери и Мушка assortments за Белегзии,Ѓердани,Копче Синџири,Уживаат DIY Забава

PlusWin 1000pcs 4x7mm Акрилик Црна Броеви Боја Круг Азбука Писмо Монистра за Изработка на Накит,Бисери и Мушка

DEN 191.28

Износ
Во продавницата.

Материјал : Врвен квалитет на Акрил,Пакет вклучуваат : 1010pcs монистра во еден пакет,Секоја буква од A-Z е вклучена.Големина : 4 * 7 mm/0.16 * 0.27 инчен,(Дупка со дијаметар : 1 mm/0.14 инчен).Широко Користење:Голема идеален за нараквици, ѓердани и други накит занаети, погоден за различни DIY занаети, партии, Можете да ги користите овие зрнца да се создаде уникатен подарок, како што се име белегзија или ѓердан, или правопис на зборовите на љубовта како Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката, Наставникот Ден.Уживајте во DIY забава : Толку многу Писмо монистра ги задоволат вашите DIY потреби, како што се пол, ѓердан одлуки со вашето семејство и пријатели. 【Гаранција】:Ако не сте 100% да ги Задоволи со Купување на Било Причина со Пријателски Услуги на Клиентите.Боја : Color1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите