.

.

BECKARNLEY 045-0404 Pcv Вентил, 1 Пакет

BECKARNLEY 045-0404 Pcv Вентил, 1 Пакет

DEN 336.72

Износ
Во продавницата.

Натпревари OE форма, одговара, а функција.Произведени од премиум материјали.Квалитетот на изградба за издржливост.Дизајниран за суровата underhood услови.Примена на специфични за да се обезбеди точна одговара за вашето возило.Бек/Arnley делови се исполнат странски nameplate OE спецификации за форма, одговара и функција.Нашиот производ специјалисти за работа со мрежата на глобални извори партнери, така што ќе можете да инсталирате на десниот дел со доверба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите