.

.

Лагуна Месинг 3340CP Мобилни Дома Две се Справи со Не-Метални Прилагодливи Градина Када Додатен, Хром Финиш

Лагуна Месинг 3340CP Мобилни Дома Две се Справи со Не-Метални Прилагодливи Градина Када Додатен, Хром Финиш

DEN 343.20

Износ
Во продавницата.

Две справи со неметални (пластика) прилагодливи када Додатен. 3 дупка инсталација идеален за произведено, модуларен, и мобилни домови.Рачката на менувачот со четврт-пак запира за олеснување на работата и прецизна контрола на температурата.Миење помалку кертриџ обезбедува долготрајна употреба.Лесна инсталација.Елегантен дизајн надополнува традиционалните/преодни оркестарот.Рачката на менувачот со четврт-пак запира за олеснување на работата и прецизна контрола на температурата.Washerless кертриџ обезбедува долготрајна употреба.Стандардна големина U. S. водовод и врски.Прилагодливи центар стил.Груби-во вентил вклучени.Исто така достапни во бранеа никел и брусен бронза заврши.Боја : Хром Финиш Нашите RV & произведени дома неметални пластични чешми и тушеви се дизајнирани и изградени, не само да се приспособат на основните хигиенски потреби, но исто така да се вклопат во еден компактен просторот и зачувување на водата.Ние нудиме сè од повеќето основни еден функција рачен туш, на висок лак вртливата кујна тапа со месинг spout.Елегантен дизајн надополнува традиционалните/преодни decor Lever се справува со четврт-пак запира за олеснување на работата и прецизни температура control Washerless кертриџ обезбедува долготрајни use Standard големина U. S. водовод и connections Adjustable центар style Rough-во вентил included Also достапен во бранеа никел и брусен бронза заврши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите