.

.

Метал Цвеќиња од Флорални Градина Удел Тробојка Отворено Светат во Темно Растенијата ги Собереш Вода Доказ Метал Цвеќиња Отворено Оркестарот за Тревник Двор Пати?

Метал Цвеќиња од Флорални Градина Удел Тробојка Отворено Светат во Темно Растенијата ги Собереш Вода Доказ

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Декоративни градина удели : Прозрачна стакло мушка и без електрична енергија потребни.Со челична клада, кои носат силна база, тешки стакло топката е отпорен на напукнување и chipping, никогаш не треба замена .Пол прашање е отпорен на корозија, издржлив и лесен.Водоотпорна тело withstands дожд, дува, сјај и снег да работат совршено низ сите сезони.Светла до темна да го осветлите вашата градина и мешавина на растенијата.Нашите деликатни градина оркестарот го задржува двор се свежи во ден и во ноќ се претвора да поставен светулка светлина ви Донесе назад во природата.Градина удел може да биде лесно да ги красат и додадете delightfull сјај на вашиот sill,балкон, патио, или цветните леи , насекаде .Одличен подарок за вашите пријатели, деца и семејства на Божиќ, празник роденден, свадба,или годишнина.Отворено метал цвеќиња : Изработени од високо квалитетен рѓа-доказ метал .3 различни избрани метал цвет удели давање на вашата градина прекрасен цвет.Боја : a.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите