.

.

SCHNECKE 5S5152-АА Гас Позиција TPS Сензор Компатибилен со Aerostar B3000 Ranger Windstar V6 3.0 L

SCHNECKE 5S5152-АА Гас Позиција TPS Сензор Компатибилен со Aerostar B3000 Ranger Windstar V6 3.0 L

DEN 1600.80

Износ
Во продавницата.

SCHNECKE нуди комплетна Гас Позиција Сензор за покривање Азија, Домашните и Европските возила.На misadjusted TPS може да резултира со лоша неактивен, одолговлекување,недостаток на енергија, и несоодветна пренос менувањето.Проверете Делови во Него за да видиме дали ова делови се вклопи вашето возило и проверка на descroption исто така да ги видите деталите fitment информации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите