.

.

WORKPRO Виткање Хексадецимален Клуч Сет (SAE), Хром-Vanadium Челик, Прекалени и Зацврстен, (9 Парче Сет) (W022005)

WORKPRO Виткање Хексадецимален Клуч Сет (SAE), Хром-Vanadium Челик, Прекалени и Зацврстен, (9 Парче Сет) (W022005)

DEN 257.76

Износ
Во продавницата.

Дали сте уморни од копа низ вашиот лабава алатки за правото големина Ален клуч?Да ги искористат предностите на WORKPRO е (SAE) Виткање Хексадецимален Клуч Сет кој го задржува девет клучеви сите врзани заедно во сини и црвени пластични домување.Се користи за да се стегне или олабави SAE Хексадецимален Вози сврзувачки елементи во домот, гаража, канцеларија, на отворено, на работа и да игра опрема, итн.Оваа алатка го поставите доаѓа во рака виткање дизајн за лесно складирање и компактен сметководствена.Тоа се карактеризира со удобност зафат за лесна за употреба и обезбедува одлично рака вртежен момент кога прицврстување хексадецимален сврзувачки елементи.Тоа се карактеризира со удобност зафат за лесна за употреба и обезбедува одлично рака вртежен момент кога прицврстување хексадецимален завртки.Добиете твое денес и да добиете вашиот проект направи порано.SAE хексадецимален клучните големини вклучуваат 5/64 во.Дали сте уморни од копа низ вашиот лабава алатки за правото големина Ален клуч?Да ги искористат предностите на WORKPRO е (SAE) Виткање Хексадецимален Клуч Сет кој го задржува девет клучеви сите врзани заедно во сини и црвени пластични домување.WORKPRO е наменета оваа 9-парче сет на Ален клучеви за да ги направи достапни за вас во еден лесен-за-користење корисна алатка.Користењето на оваа алатка е толку лесно како извлекувајќи бараната големина хексадецимален копче и затегнување или расклатување на хексадецимален главата fastener.Оваа SAE Ален клуч алатка за поставување ќе се направи голем плус на секое лента со алатки, алатка фиока и велосипедист алатка торба.Оваа SAE Ален клуч алатка за поставување ќе се направи голем плус на секое лента со алатки, алатка фиока и bicycler е алатка торба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите