.

.

Слајд-Ко 171859 Бура Прозорец Snap сврзувачки елементи, 3/8-Инчен Завртки, Челик,(Пакување од 4)

Слајд-Ко 171859 Бура Прозорец Snap сврзувачки елементи, 3/8-Инчен Завртки, Челик,(Пакување од 4)

DEN 170.16

Износ
Во продавницата.

Челичната конструкција.Snap-отворање и затворање дизајн.Се вклопува во повеќето апликации.Сит се вклопуваат намалува штракаат.Опис на производот Овие бура прозорец snap сврзувачки елементи се изработени од челик.Тие поседуваат snap отворен дизајн и одговара на повеќето апликации.Овие сврзувачки елементи се користи за да се инсталира бура windows или екрани.Од Производителот Овие бура прозорец snap сврзувачки елементи се изработени од челик.Тие поседуваат snap отворен дизајн и одговара на повеќето апликации.Овие сврзувачки елементи се користи за да се инсталира бура windows или екрани.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите