.

.

Креативна Настава Притиснете CTP0182BN Насликани Палета Ombre Тиркизна Scallops Граница, 35' По Пакет, 6 Пакети

Креативна Настава Притиснете CTP0182BN Насликани Палета Ombre Тиркизна Scallops Граница, 35' По Пакет, 6 Пакети

DEN 642.24

Износ
Во продавницата.

Ќе љубов оваа Ombre Тиркизна scallops границата на било Огласна табла!светла боја и радосна дизајн ќе се надополнуваат Огласна табла за Океан, риба, вода, сирени, Влекачи, и многу повеќе!слој повеќе граници, да се создаде посебен менито што се во вашата училница.Мерки 2.75 инчи широка.Секој Пакет вклучува 35 метри (12 ленти).се продаваат како 6 пакети за вкупно 210 метри (72 ленти).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите