.

.

Бек Arnley 0450434 PCV Вентил

Бек Arnley 0450434 PCV Вентил

DEN 427.20

Износ
Во продавницата.

Натпревари OE форма, одговара и функција.Направени од премиум материјали.Квалитетот на изградба за издржливост.Дизајниран за underhood услови.Примена на специфични за ова возило.На Бин/Arnley PCV вентил натпревари OE форма, одговара и функција.Тоа е изградена за издржливост и направи со премиум материјали наменети за underhood услови.Тоа е апликација специфични за ова возило.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите