.

.

BZB Стоки Џамбо 8 Метри Височина Запалени Велигден Гумени Среќен Bunny со Јајце Двор Декорација LED Светла Оркестарот Отворен и Затворен Празник Украси, кренат во воздух

BZB Стоки Џамбо 8 Метри Височина Запалени Велигден Гумени Среќен Bunny со Јајце Двор Декорација LED Светла

DEN 1919.76

Износ
Во продавницата.

Надуени Големина Мерки (L x W x H) : 50 x 33 x 96 инчи.Само се надува во моментот со вграден мотор кога приклучоци во стандарден електричниот штекер, 120 V.Светла за подобро ноќно гледање и deflates за компактен складирање.Влоговите, tethers, и воздушниот компресор вклучени за брзо и лесно подесување.Одлично за затворен, на отворено, забава, на сцената проп и повеќе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите