.

.

Сет од 2 Изненадување Расте Еднорог Изведување Виножито Јајце Деца Играчки, Избрани

Сет од 2 Изненадување Расте Еднорог Изведување Виножито Јајце Деца Играчки, Избрани

DEN 192.48

Износ
Во продавницата.

-"(Пакување од 2); Креативни и забавни еднорог јајце; едноставно додадете вода да се изведат на вашиот сопствен еднорог пријател" ". "Детска играчка е, направени од пена, со магичен виножито заврши; мерки околу 2,5 x 2 x 2 инчи". "Јајце школка ќе се скрши полека по 12-24 часа; продолжува да се прошири до 48 часа". "Се препорачува на возраст од 3 години и нагоре; пакување да варира во зависност од производителот достапност". -"Содржани во заштитна амбалажа; подготвени да се надарени".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите