.

.

3 Панел Големо Платно Ѕид Уметност Mariachi Сликарство Отпечатоци Giclee Врамени Слика за Дома Декор Дневна Соба за Статистика е Подготвен да се Откажам

3 Панел Големо Платно Ѕид Уметност Mariachi Сликарство Отпечатоци Giclee Врамени Слика за Дома Декор Дневна

DEN 1031.76

Износ
Во продавницата.

УМЕТНИЧКИ дела ГОЛЕМИНА : 16" x 32" x 2 p + 32" x 32" x 1 стр, вкупно 32"H x 64" В Различни стилови за да изберете од, како пејсаж, животни, апстракт, бизнис употреба, модерна, гроздобер, едноставно, cityscape, итн.ОДБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ : Користење на висок квалитет на заштита на животната средина мастило, водоотпорен, не-загадувачките и невкусна материјал, не е лесно да исчезнат.На HD слики биле печатени на премиум полиестер платно со повеќето high-end технологија, што ги прави шарени и живописни.ПОДГОТВЕН ДА се ОТКАЖАМ : Секој панел има се протегала и врамени на цврсти дрвени бар.Заштитни производи можат подобро да се избегне кршење.НЕВЕРОЈАТНИ ОРКЕСТАРОТ : Совршен украси за дома, дневна соба, спална соба, кујна, бања, дете соба, сала за состаноци, рецепција, ресторан, канцеларија, студио, салата, ученичкиот дом, хотел, во училница, лабораторија, амбуланта, салон за убавина, спа, бар, итн.СОВРШЕН ПОДАРОК ИЗБОР : добар подарок за вашето семејство, пријатели и колеги за Божиќ, денот на Благодарноста или годишнина.Боја : Multi4.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите