.

.

Ruixuan 5Pcs Флексибилни Боја Sculpting Shapers Глинени Скулптури Алатки Силиконски Гел лак Сликарски Четки (Розева)

Ruixuan 5Pcs Флексибилни Боја Sculpting Shapers Глинени Скулптури Алатки Силиконски Гел лак Сликарски Четки

DEN 130.80

Износ
Во продавницата.

Рачка материјал : пластични ,Четка материјал : силикон.Вклучувајќи 5 различни видови на четки за различни функции.Се користи за резба, се формира, глинени скулптури, моделирање и помине уметност и др.Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба. 5 Различни совети дизајни се excelent за мешање во пастелни пигмент,Отстранување отпечатоци од прсти на површината на глинени скулптури на производот,да го Прилагодите контури и рабови,Агол Длето, и така натаму.Мек Силикон глава нема да го апсорбира материјал и лесно да се чисти и долготрајни.Не абсорбента.Боја : Розова.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите