.

.

ТЕРЕЗА Е КОЛЕКЦИИ Метал Був Градина Оркестарот со Сончевата Светлина, Декоративни Соларни Градинарски Удели со Отворено Термометар за Тревник Двор Патио Украси, 39

ТЕРЕЗА Е КОЛЕКЦИИ Метал Був Градина Оркестарот со Сончевата Светлина, Декоративни Соларни Градинарски Удели

DEN 566.40

Износ
Во продавницата.

【Премиум Квалитет】 Направени од издржлив нерѓосувачки железо за да се обезбеди анти- ' рѓа и времето отпор, не исчезнат, дури и ако се изложени на сонце и дожд, добро за градинарски и за употреба на отворено.Како интегрирана бренд специјализиран во градината и дома декорација, нашите бизнис постигнува сите работи, вклучувајќи истражување,проектирање,производство и маркетинг на нашите сопствени.Со интернационален проектен тим, ние цел е да обезбедиме современ шик уште земјата класичен предмети со одличен квалитет за забава и атмосфера дома.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите