.

.

Цвет Сликарство Платно Ѕид Уметност: Сина Ботанички Цветни Дела Wildflower Слика Печати за Дневна Соба (12 x 16 x 2 Панели)

Цвет Сликарство Платно Ѕид Уметност: Сина Ботанички Цветни Дела Wildflower Слика Печати за Дневна Соба (12

DEN 958.56

Износ
Во продавницата.

На живописни бои и деликатни мали детали се направи цвеќиња уметност совршен прилог за вашата соба ( Повеќе големини на располагање ).Кактус платно уметност со своите природни зелени палета на бои ќе биде чисто задоволство да се погледне во секој ден во вашата дневна соба, спална соба, градинка, или било соба во домот.Така што флора платно ѕид уметнички дела се добро работат заедно, или обесени во различни соба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите