.

.

Yatsen Мост 3 Панели Исламската Ѕид Оркестарот Муслимански Платно Уметнички дела Модерна Врамени арапски Calligraphy Платно Giclee Уметност HD Отпечатоци Религија Постери Под

Yatsen Мост 3 Панели Исламската Ѕид Оркестарот Муслимански Платно Уметнички дела Модерна Врамени арапски Calligraphy

DEN 508.80

Износ
Во продавницата.

Го поставите Големина : 3 Панели , Секој Панел Големина : 16"x16"x3pcs(40cmx40cmx3pcs).Карактеристики : Висока дефиниција платно сликарство ѕид уметност printings уметнички дела.Висок квалитет на заштита на животната средина мастило, водоотпорен, УВ отпорни, не е лесно да исчезнат.Поради различни бренд на набљудувачите,вистински ѕид уметност бои може да биде малку поинаква од производот сликата.Совршен Ѕид Оркестарот : Совршен ѕидни украси сликата за Дневна Соба ,Канцеларија,Спална соба,Купатило,кујна, Хотел, трпезарија итн..Модерна прекрасни платно уметност отпечатоци ѕид оркестарот како уникатен уметнички стил ќе биде совршена уметност додаток на ѕидот, како одличен уметност работа ѕид слики.Платно Сликарство Подготвени да достават : Галерија спакувани и се протегала со дрвена рамка на грбот.Секој панел има црна кука веќе монтирани на дрвени бар за лесно да виси.Пакет и Нашата гаранција : Слики ќе бидат внимателно спакуван во меур заврши и картон за да се обезбеди тие да стигне до вас во совршена состојба.Ако не сте задоволни со нашите производи кога го добие тоа, ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Големина : 48"W x 16"H | Боја : Artwork-03.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите