.

.

Aventy Жените Леопард Snakeskin Печатење Со Висок Појас Одблесокот Панталони Дама Кат-Должина Бел Дното Повик За Широка Нога Palazzo Панталони

Aventy Жените Леопард Snakeskin Печатење Со Висок Појас Одблесокот Панталони Дама Кат-Должина Бел Дното Повик

DEN 374.16

Износ
Во продавницата.

Машина За Миење. ♥♥ Материјал : 92% Полиестер 8% Spandex, Тоа е тенка еластичен мека и удобна. ♥♥Дизајн : Мода одблесокот бел дното панталони кој snakeskin&Леопард моделот печатење,висока половината и широк одблесокот нога дизајн,покажуваат вашето тело крива,кој изгледа повеќе секси и шармантна. ♥♥ Висока Waisted Одблесокот Панталони имаат повисок корселе дека нема да се намали во вашето тело и да ви даде дека кифла врвот изглед.На поддршка за високо корселе го спречува вашиот Одблесокот Панталони од доделување и ви дава дека издолжени, тенок изглед. ♥♥ Повод : се Носат со вашите омилени кратки блузи, Добра еластичност,погоден за повеќето луѓе,одлична за секојдневен носат,работа,јога и спорт на плажа, одмор во секоја сезона.Одличен пар со сечење врвови блуза bodysuit и така натаму. ♥♥ Облека Нега : Рака Мие или Машина за Миење, Ладна Вода,Висат Сува.Големина На Табела : Големина S-Појас 24.4-28.4 "Колковите 28.3-35.4 "Должина 38.6 " Големина МПојас 26.0-30.0 "Колковите 29.9-37.0 "Должина 39.4 " Големина LПојас 27.6-31.6 "Колковите 31.5-38.6 "Должина 40.2 " Големина XLПојас 29.2-33.2 "Колковите 33.1-40.2 "Должина 41.0 " Големина 2 XL-Појас 30.8-34.8 "Колковите 34.7-41.7 "Должина 41.8 " За Гаранција- Гаранција : Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство.Ако примите оштетени или погрешно предмети,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди задоволително решение побрзо, ве молиме да бидат сигурни да се купат.Ако сте задоволни со нашите производи или услуги,и се надевам дека ќе може да го оставите вашиот позитивна порака,ви благодариме за вашиот охрабрување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите