.

.

ББ Коса И Тело Сет (5 Компјутери: Шампон 10.14 Оз + Маска за Коса 8.82 Оз + Оставете-во клима уред/топлина Protectant 3.4 Оз +1 Коса, Маска за Интензивна Поправка 8.82 Мл)

ББ Коса И Тело Сет (5 Компјутери: Шампон 10.14 Оз + Маска за Коса 8.82 Оз + Оставете-во клима уред/топлина

DEN 1893.60

Износ
Во продавницата.

ББ MICELLAR КОСА ШАМПОН - 10.14 оз - PH 5,0 - 5,5 - ја Штити косата Од Дејство на сончевата Светлина.Combats Слободни Радикали, Спречување На Губење На Влошување На Состојбата.Помага во Спречување на Оксидација Предизвикана од Хлорот Од Водата и ја Подобрува Еластичноста и Затегнувачка Цврстина.ББ MICELLAR КОСАТА БАЛСАМ - 8.45 оз PH - 4,0 - 4,5 - Обезбедува Помек, Сјајна и Хидрирани Коса, Контроли Frizz помеѓу мие, ја Минимизира Моделирање Време и го Намалува Untangling Време, за враќање на природната рамнотежа на секој ден коса.ББ КРЕМ МАСКА за КОСА - 8.82 оз - формулата е составен од 2 мешавини кои работи поинаку.И двете содржат висок афинитет Нано куќишта активни состојки.Овие nanoparticles навлезат длабоко во косата влакна, тоа враќање од внатре кон надвор, обезбедување на интензивен и траен поправка.Мешавина # 1 – Анти-frizz & Зацврстување : Кромид Екстракт, Уреа и Глицерин Мешавина # 2 - Маса & Сила : Sericin, Polyquaternium-7. ББ MICELLAR КОСАТА БАЛСАМ - Прочистува & Moisturizes - со балансирана формула, чисти и лекување на косата без да се оштети.ББ ЗАШТИТА - ОСТАВЕТЕ-ВО средството за смекнување на косата и ТОПЛИНА PROTECTANT - 3.4 оз - производот работи на површината на косата, ДА ГИ ЗАДРЖИ во СОГЛАСНОСТ, СЛОБОДЕН ОД FRIZZ и СО НЕВЕРОЈАТЕН СЈАЈ.ББ КОСА, МАСКА за ИНТЕНЗИВНА ПОПРАВКА е ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА, ОСОБЕНО за СУВА, ОШТЕТЕНА и ИЗБЕЛЕНИ КОСА.Тоа се дела со ОМЕКНУВАЊЕ НА НАСОКИ, оставајќи ги свиленкаста, мека и сјајна.Предности-1 - Омекнува косата сувост и дехидрација 2 - Дава одлични emollience, обезбедување свиленкаста на допир и мекоста на дополнителни сува и груба коса 3 - Обновува насоки оштетени од хемијата со вршење длабока хидратација 4 - Frizz дисциплина и контрола 5 - Помага против сплит завршува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите