.

.

SYLVANIA - H11 (64211) SilverStar zXe ЗЛАТО Високи Перформанси Халоген Светлата Сијалица - Светлата & Магла Светлина, Светла Бела Излез, Најдобриот КРИЕШЕ Алтернатива, Xenon Обвинет Т?

SYLVANIA - H11 (64211) SilverStar zXe ЗЛАТО Високи Перформанси Халоген Светлата Сијалица - Светлата & Магла

DEN 1558.80

Износ
Во продавницата.

Светла Намалена со Текот на Времето, го Замени Во Парови : Вашиот светла се пар, едно никогаш не е вклучен без друг.Ако една сијалица изгореници надвор, на други не е далеку зад себе.Го замени вашиот H11 Silver Star z Xe ЗЛАТО светилки во парови за оптимални перформанси.Ксенон Обвинет Светилки : Кобалт сина слој овозможува оптимално светлина пренос и боја.Ексклузивно ласерски-аблација зема слој технологија за да на следното ниво.Елегантен Стил ги Задоволува Премиум Перформанси : Злато Огледало врвот алуминиумски слој заврши изглед на фаровите.Овие H11 Silver Star z Xe ЗЛАТО светилки обезбеди јасни, бела светлина - на погледне, се чувствувам и ставот на КРИЕШЕ.Премиум Криеше Алтернатива Со Крајна Став : Комерцијален Xenon халоген гас технологија ги прави овие светилки премиум избор за стил и перформанси во споредба со КРИЕШЕ замена надградби.ТОЧКА во Согласност и 100% Улица Легално.На Sylvania Стандард На Квалитет : Со повеќе од 100 години во бизнисот, Sylvania е светски лидер во автомобилската осветлување за Оригиналните Производители на Опрема (Оем) и cid).SYLVANIA зачекори тоа повторно.z Xe Злато-High-End Бела Светлина, за потрошувачот, се фокусираше на стил.Кобалт слој и ласерска аблација обезбеди најдлабоките бела боја, за да блесне преку неа и се уште се задржи на светлата улица правни Бараат да додадете стил и став на КРИЕШЕ на вашето возило?Земам еден пар на z Xe Злато халоген фарови од SYLVANIA Автомобилската.z Xe Gold е направен за да се сврти глави, со свежи бела светлина, која преобразува и го комплетира изгледот на вашето возило да се ривал КРИЕШЕ апликации на дел од цената.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите