.

.

BHDD со Подлошки претходно биле вклучени, Gromett Комплет, Метал Grommets, DIY за Шиење Облека за Кожа Занает Кожа Accessary(5mm)

BHDD со Подлошки претходно биле вклучени, Gromett Комплет, Метал Grommets, DIY за Шиење Облека за Кожа Занает

DEN 174.96

Износ
Во продавницата.

19g(4mm), 29g(5мм), 37g(6mm) Пакетот Вклучува : 100pcs x претходно биле вклучени 100pcs x Подлошки Забелешка : 1.Постојат вкупно 100 парчиња претходно биле вклучени во еден пакет кој може да ги задоволи своите основни потреби за занает одлуки. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Овие претходно биле вклучени се исто така големи додатоци за декорација на вашиот многу проекти, како што кожа занаети и scrapbooking.Карактеристики : Овие претходно биле вклучени се направени од високо квалитетни месинг и подлошки се направени форма железо, практична и издржлива.Овие претходно биле вклучени се направени од високо квалитетни месинг и подлошки се направени форма железо, практична и издржлива.Постојат вкупно 100 парчиња претходно биле вклучени во еден пакет кој може да ги задоволи своите основни потреби за занает одлуки.Ние нудиме на три различни внатрешниот дијаметар на претходно биле вклучени (4mm, 5mm, 6mm) кои можете да изберете за вашите проекти.Спецификации : Материјал : Месинг(окцето) и железо(миење) Боја : Бронзени(Како слика) Облик : Тркалезна Внатрешен Дијаметар : 4mm / 0. Може да има неколку претходно биле вклучени и подлошки, повеќе или помалку од 100pcs, искрено се надеваме дека може да љубезно ве молиме да се разбере.Замени ги сите неопходни претходно биле вклучени или да направи нови за shoelaces, ремени, облека, кеси и други кожа, текстил и ткаенини производство на текстил.Овие претходно биле вклучени се исто така големи додатоци за декорација на вашиот многу проекти, како што кожа занаети и scrapbooking.Замени ги сите неопходни претходно биле вклучени или да направи нови за shoelaces, ремени, облека, кеси и други кожа, текстил и ткаенини производство на текстил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите