.

.

Timken HA590575 Тркала Лого и Центар Собрание

Timken HA590575 Тркала Лого и Центар Собрание

DEN 357.60

Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 5.32 "L 7.5" W 7.5 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 9.723 Lbs.Timken е лидер во сите имајќи видови, вклучувајќи стандардни анти-триење имајќи конфигурации и напредни производи, како што се сместени единици, интегрирани имајќи собранија, прецизност склопови и ОБАМА одобри aerospace лежишта.Нашата експертиза во напредни материјал конверзија, доработка, gaging и собранието овозможува висок квалитет на производството на секоја Timken направен производот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите