.

.

ДЕСЕТ-ВИСОКА Двојна Оска Линеарна Железнички со Црна Оксид Слој Третман, 1100mm SGR15N Линеарна Железнички + 2 x SGB15N-3UU Превоз Блок за 3D Печатач и CNC Машина.

ДЕСЕТ-ВИСОКА Двојна Оска Линеарна Железнички со Црна Оксид Слој Третман, 1100mm SGR15N Линеарна Железнички

DEN 8804.40

Износ
Во продавницата.

Железнички Водич Должина : 1100mm(прилагодено должина производ е прифатена); Блок : 2 ПАРЧИЊА SGB15 N-3 UU превоз блок.Правоаголникот тркала линеарна железнички се користи за општи машински алатки, 3 D печатење.Површината на челични окно е закоравен специјално за намалување на се носат поради мелење.Висока цврстина,висока прецизност,слајд мазна и обезбеди висока брзина на лизгачот со тешки вчитување.Производите беа дизајнирани многу тешко и може да се користи како trestle и шасија на која беа големи намалување на трошоците за дизајнирање и производство, така што да покаже своите најдобри ефекти.Спецификација : Brand name : ДЕСЕТ-ВИСОКА Боја : Црно Тело материјал : Алуминиум Круг вратило материјали : челик, Прекалени во Оваа точка се вклучуваат : 1pcs SGR15 N 1100mm dual-вратило линеарна железнички со Црна оксид слој третман 2бр SGB15 N-3 UU Имајќи го Блокира Внимание : Ние може да се намали било должината железнички според клиентите барања,ако имате барање,ве молиме контактирајте со нас.Апликацијата Полиња : Автоматска опрема, ракување со системот, автоматска врата водич, опрема за заварување, сечење опрема, пренесување опрема, сликарство опрема.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите