.

.

Брзо Полнење ПОЛНЕЊЕ Работи за Samsung Galaxy Z Флип со Автомобил Полнач + USB-C Hi-Speed Data Cable

Брзо Полнење ПОЛНЕЊЕ Работи за Samsung Galaxy Z Флип со Автомобил Полнач + USB-C Hi-Speed Data Cable

DEN 542.40

Износ
Во продавницата.

Номинална за денес е во употреба, и во иднина полн USB Тип C спецификации.Надополнување и побрз Пренос на податоци со вашата нова Samsung Галакси Z Флип USB Тип-C Автомобил Возило за Патување Полнач!. ⚡Брз Автомобил за ПОЛНЕЊЕ работи за Samsung Galaxy Z Flip This тенок нова ажурирана верзија вклучува Hi-Speed USB Тип-C Напредни Автомобил Полнач со 2 Amp Моќ Технологија на власт до вашиот уред побрз од било кога!✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Power Задолжен во 2 Amp без намалување вашата батерија е животен век, благодарение на оптимизиран полнење на батеријата алгоритам.Службеното лице, заверена и тестирани за ЦЕЛОСНА USB Тип-C Стандарди, Полнење и 5 Gbps Hi-Супер Брзина за Пренос на Податоци.Целосна Моќ поддржува широк опсег на профили кои можат да ги искористат предностите на вжештена-брзо полнење брзина.1 v во 10 W Вкупна Моќност, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси✅ДОДАТОЦИ : ●Оваа Тенок Автомобил Полнач, исто така може да ја полните повеќето други уреди со вашиот оригиналните ОЕМ кабел (се продава одделно)●Дополнителни Елементи, кои работат со оваа, под услов да ја користите вашата сопствена/авторски кабел се сите Apple Iphone, Повеќето падовите, Таблети, Microsoft Уреди, Surface Таблети, Мали лап-топ компјутери, Chromebooks, како додека тие се 10 Watts на моќ поддржани.Целосно Наполнет вашиот Samsung Галакси Z Флип паметен Телефон брзо со 2 Amps, исто така, и други компатибилни уреди.Нашиот Компактен Дизајн е еден од индустријата е најмалата некогаш USB-автомобил полначи, и 2 amp USB порт кој е компатибилен со сите други USB кабли.●Енергија Чување : Микро Нерешено технологија автоматски ја намалува потрошувачката на енергија кога не се активно полнењето на уредот●Моќен и Ефикасен : Испорачува Обезбедува до 10 Watts на Максимална Излезна од штекер за полнење на повеќето уреди, паметни телефони и таблети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите