.

.

FOREO МЕЧКА Fuchsia, Паметни Microcurrent Лицето Тонирање Уред за размена на Инстант Целосна Обраснат на лице Зацврстување, 5 Microcurrent Intensities, Анти-Шок Систем, 90 користи/USB полнење,

FOREO МЕЧКА Fuchsia, Паметни Microcurrent Лицето Тонирање Уред за размена на Инстант Целосна Обраснат на лице

DEN 7176.00

Износ
Во продавницата.

Постигнат видливи на кожата-зацврстување резултати со МЕЧКА, во домот на лицето тонирање уред што се користи 5 intensities на microcurrent технологија, Анти-Шок Систем и Т-Sonic пулсирања да им помогне на укине, тон, и ре-контура возраст-чувствителни области.Погоден за сите типови на кожа и векови, оваа батерија уредот испорачува видливи, долга-трајни резултати со континуирана употреба.Неопходно е да се користат МЕЧКА со FOREO е проводници СЕРУМ СЕРУМ СЕРУМ за безбеден и ефикасен третман.Две microcurrent сфери во 5 intensities канал енергија директно во кожата, правејќи ја кожата клетки се прекине, а потоа расте назад посилни.Додека знаци на стареење се избришани во горниот слој, најдлабоките слој на кожата работи истовремено да се произведе фирма, го крена изглед.Помогне да се релаксирате на лицето на мускулна тензија поени и изедначи на појавата на фини линии и брчки.Тие, исто така, да се подобри протокот на крвта, намалување на подпухналост и темни кругови, како и подобрување на производот апсорпција.Скенира и мерки на кожата отпорност на електрична енергија, и автоматски ја прилагодува microcurrent интензитет да се одржува непоколеблива квалитетот на третман за максимална безбедност & удобност.Нашите хидратантен СЕРУМ СЕРУМ СЕРУМ безбедно трансфери microcurrent од МЕЧКА за да вашата кожа, обезбедување на оптимални спроводливост и резултати додека даваат на кожата поттик на младешки сјај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите