.

.

PP OPOUNT 30 Пакет 18 инчен Ѓердан Синџири Злато Позлатен Ѓердан најголемиот Дел Кабел Синџир со 30 Парчиња Малку Затворач Bails за Изработка на Накит

PP OPOUNT 30 Пакет 18 инчен Ѓердан Синџири Злато Позлатен Ѓердан најголемиот Дел Кабел Синџир со 30 Парчиња

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Пакет се Вклучени : 30 Парчиња злато позлатен ѓердан синџири и 30 парчиња малку затворач bails dangle шарм.Добро Направени : Злато позлатен кабел синџири се delicately направена со трајни и лесни материјали.Дизајнот на hummer затворач е лесно да се отвори.Тоа изгледа домот.Совршена Големина : должината на секој синџир ѓердан е прибл. 18 инчи (46 cm), ширината е прибл. 1.8 mm.Можете да го носат сам или да одговара на вашиот омилен приврзоци.Одлично за Приврзоци : злато синџир ѓердани може да одговара со различни форми, приврзоци и да бидат создадени специјални pendant ѓердани во свој стил да се покаже личност.Мулти Апликации : Злато позлатен синџири се добри за DIY накит одлуки, и погодна за банкет, датум, купување, забава, итн.Можете да DIY и се даде како подарок за вашите пријатели, сестра, соученици, колеги, роднини.Пакетот вклучува : . 30 x Злато Позлатен Ѓердан Синџири. 30 x Малку Затворач Bails во Злато.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите