.

.

UNICRAFTALE За 10pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лентата Завршува Златна Terminators сврзувачки елементи Затворач Кожа Crimp Завршува за DIY Накит Одлуки 9x20x6mm, Дупка 1.5 mm

UNICRAFTALE За 10pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лентата Завршува Златна Terminators сврзувачки елементи Затворач

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Дизајн : циклусот на врвот, го прави лесно да додадете затворач или други конектор.Можете да ги приложите вашите затворач или скокаат прстен за да циклусот на крајот.Големина : за 20mm широк, 9mm долго, 6mm дебели, дупка : 1.5 mm; Ментална боја : златна; Метални материјал : не ' рѓосувачки челик; Количина : 10pcs.Функција : оваа лента крајот совршено се вклопува околу краевите на Жицата, плетени жица материјал можете да го користите во сите видови на накит дизајни.Примена : одлична за такви накит заложби како ѓердан, ѓердани, нараквица; Широко се користи на чипка, кожа рамниот глас и да го обележите завршува, уметности, занаети, DIY и така натаму.Употреба : се користи рамна носот клешти за да ја затворите лентата crimps и тие ќе се одржи на вашата лента или cording во место со нивните внатрешни заби и се кријат излитен лентата завршува.Опис : UNICRAFTALE 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лентата Завршува Златна Terminators сврзувачки елементи Затворач Кожа Crimp Завршува Накит Наоди Широк Апликации : Тоа одговараат совршен за Секојдневно Носење или Посебен Повод.Како што се Танц Партија, Свадба, Церемонии, Фестивал и Вечер Вечера идеална конектор за вашиот накит изработка на проект, декорација занает и така натаму, исто така, идеален подарок за sharing Specifications : Материјал : не ' рѓосувачки челик; пакет : 10pcs Големина : за 20mm широк, 9mm долго, 6mm дебели, дупка : 1.5 мм; боја : златна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите