.

.

Othmro 200ml ЈП Пластични Цилиндри Форма Магла Misting Спреј Шише Бело 20pcs

Othmro 200ml ЈП Пластични Цилиндри Форма Магла Misting Спреј Шише Бело 20pcs

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Спреј Шише.Материјал : PE Пластичен; Боја : Бела.Капацитет : 200ml.Лесно да се задржи во торба, погодно за надворешна и патување.Тоа е многу лесен за употреба и може да се полни во секунди.ЈП Пластични спреј шише, е голема за да го содржат вашиот парфем.Смена во помал сад без да се земе целото шише.Едноставно да се рефил во секунди.Забелешка : Овој спреј шише е празен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите