.

.

Moen 87233SRS Адлер Еден-се Справи со Висок Лак Pulldown Кујна Тапа со Моќност Чист, на самото Место се Спротивстави на Нерѓосувачки

Moen 87233SRS Адлер Еден-се Справи со Висок Лак Pulldown Кујна Тапа со Моќност Чист, на самото Место се Спротивстави

DEN 1951.20

Износ
Во продавницата.

И со значајни иновации како зголеми спреј власт со Сила се Зголеми или hands-free погодност со Motion Sense, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.АДА во СОГЛАСНОСТ : да биде во Согласност со Американците со Хендикеп Акт (АДА) спецификации.МОЌ за ЧИСТЕЊЕ : Моќ Чисти спреј технологија обезбедува 50 проценти повеќе спреј моќ наспроти повеќето од нашите pulldown и pullout чешми без Моќ Чиста технологија.За наводнување на растенијата.Prepping за семејни вечери.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Поддржани од страна на Moen е Ограничен Доживотна Гаранција.Нивните потреби и согледувања се вози на развој на прекрасен, иновативни производи и технологија што помогне да се направи секој ден задачи само малку полесно.Кој Моќта на Чиста технологија, Рефлекс само-retracting црево, мазна крива дизајн, и голем број на целната опции, Адлер тапа ќе биде дома во секоја кујна.МЕСТО ОТПОРНИ : на самото Место се Спротивстави на нерѓосувачки заврши отпорен на отпечатоци од прсти и вода места за почист изглед на кујната.Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.И со значајни иновации како напор приклучните со Magnetix или најдобро rainshower искуство е можно со Потопување технологија, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Од рачни тушеви и rainshowers да слајд барови и спрејови за тело, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашиот туш.Од чешми и фамилии да филтрација системи и ѓубре продажби, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата кујна.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Тапа pulldown црево нуди флексибилни вода испорака; Цревото автоматски retracts со леснотија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите