.

.

iDesign Митрополитот Пластични Туш Завеса, ПВЦ-Слободен Водоотпорен Лагер за Деца', Гости, Колеџ ученичкиот дом, Господар Бања, 72 x 72 - Мулти-Боја

iDesign Митрополитот Пластични Туш Завеса, ПВЦ-Слободен Водоотпорен Лагер за Деца', Гости, Колеџ ученичкиот

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Увезени.Еко-Пријателски; ПВЦ-Бесплатно; без Мирис; 100% Водоотпорни; Нема лагер е потребно. 12 Рѓа отпорни метал grommets со засилен топ-header.Лесно се грижи, Брише се чистат со влажна крпа.Изработени од 100% PEVA.Мерки 72" x 72".Ако сте љубители на градот, Митрополит Туш Завеса е за вас.Модерните облакодери, згради, и rotundas го осветлуваат градска панорама во мода напред палета на бои на замрзнатите позадина.i Designs висок квалитет, памук бања душеци коло од било бања оркестарот.Мека понудени во низа на модата s totes s туш завеси дојде во голем број на стилови и други половина, пластични s ПВЦ слободни туш облоги се разноврсна, може да се користи сам или со ткаенина завеса.Овие лесно се грижи производи се направени со засилен материјал за да се задржи облоги во место.Совршен за деца, гостин & master бањи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите