.

.

Bi-LED Боја за Светло во Видео, GVM 100W Фотографија Осветлување со Bowens Планината, СТАН Систем за Контрола, Фенер Softbox Видео Осветлување за Полнење за YouTube Отворено Студио,

Bi-LED Боја за Светло во Видео, GVM 100W Фотографија Осветлување со Bowens Планината, СТАН Систем за Контрола,

DEN 6216.00

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . Осветленост : Двојна боја температура функција со чекор-помалку прилагодување.Боја рендерирање индекс на G100 W е 97+ и TLCI е 97+, ПАРЧЕ лежиште може да биде подобро да се опорави и да се збогати боја на објекти, обезбедување со тебе на вистински и живописни слики ефекти; Голи светлина е 11500lx/0.5 m, плус стандард поклопецот е 32000lux/0.5 m. СТАН интелигентен систем за контрола : прооден Контрола од страна на вашиот паметен мобилен уред, Тоа може да се врати заменет во рок од 30 дена со една година гаранција. Домаќин на владата и Роб на режимот : Ако имате повеќе од два уреди(вклучени 2 уреди) можете да го префрлите уредот да биде домаќин на владата и на другите да роб на режимот, а потоа можете да ги контролирате домаќин преку Страна на стан, и роб на режимот уреди ќе го следат она што домаќин режим на уред се направи. OLED течни кристали : Тоа ќе биде подобро да се читаат податоци.И постои 11 канали може да се промени со додавање и одземање на копчиња. WIFI копчето за ресетирање : Чувајте притискање за 5 секунди за да ја ресетирате Wi-Fi корисничко име и лозинка, можете лесно да го промените корисничкото име и лозинката кога ќе се заборавил на нив.Gvm-G100 W, овој производ е специјално дизајниран за високи фотографија ентузијасти.Производот е погоден за во живо / отворено / студио за фотографија, а исто така и за You Tube видео снимање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите