.

.

KWB Staples Тип 58 358/Непријател, Жица, Челик, C 358 (108

KWB Staples Тип 58 358/Непријател, Жица, Челик, C 358 (108

DEN 341.76

Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Тип 058/358, челична жица.Парична казна, В Врвот, 8 мм.Со kwb Германија секогаш имаат право алатка при рака : Од "Квалитет" производи за не-го-yourselfers да "Висок Квалитет на Производите" за амбициозни хобисти на "Професионални" серија за професионалци, на kwb Германија асортиман вклучува универзалната алатки и прибор се Најде.Постојано високи стандарди за квалитет, избраниот материјал како основа и чисти обработка карактеризираат kwb Германија како бренд.Напреден понатамошен развој, како што се иновативни AKKU-ТОП серија комбинираат софистициран инструмент технологија со поглед на барањата и желбите на клиентите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите