.

.

OFC 2/0 Мерач AWG Портокал Моќ заштитно Јаже Небото Висок Автомобил Аудио Продава од Подножјето ft

OFC 2/0 Мерач AWG Портокал Моќ заштитно Јаже Небото Висок Автомобил Аудио Продава од Подножјето ft

DEN 214.80

Износ
Во продавницата.

Точно OFC AWG 2/0 мерач на власта или заштитно јаже.На оваа листа се продава од нога.Ако ви треба 5 ft на жица ве молиме внесете количина 5 во квантитетот.Оваа листа не вклучува гајтанот со вашата нарачка.Мат Финиш за зголемена флексибилност.Сите предмети брод истиот ден приоритет пошта и ќе биде на вашата врата во 1-3 дена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите