.

.

Maiqiken Автомобил Кал Клапи Поздравниот Штитници за Форд Фокус MK2 3 4 Седан Права 2005-2011,2012-,2018-2019 Фендер Ракети Mudflaps Mudguards Моделирани Пред & Задните Тркала 4Pcs црвена

Maiqiken Автомобил Кал Клапи Поздравниот Штитници за Форд Фокус MK2 3 4 Седан Права 2005-2011,2012-,2018-2019

DEN 618.48

Износ
Во продавницата.

④ Инсталација : Директна Замена. ③ Функција : Заштитете го вашиот автомобил од кал, нечистотија, вода спреј, камен chipping, итн.Лесна Инсталација.Безусловна Политика на Враќање Драги пријатели; Ако не можете да ја прифатите нашата програма, треба да се добие целосна наплата, ќе прифати проектот во рок од 14 дена контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде некој објект враќање адреса, Кога ќе добиеме вашето враќање проект, ние веднаш ќе рефундирање на вашите пари, ви Благодариме!Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добра повратна информација, Отсуство на повеќето точни и вредни сугестии за други купувачи.Само инсталирајте со Завртки Директно. Некои автомобил имаат инсталирање на завртка дупка.Спецификација : Погоден за : За Форд Фокус MK4 ST Верзија 2018 2019 Состојба : 100% Сосема Нов Име на Производ : Автомобил Кал Клапи Предмет Тип : Mudguards Материјал : Високо квалитетни пластични Боја : Црна Дизајн : прегледен и Моден Дизајн, Автомобилот Изгледа Убава Инсталација : Лесна Инсталација, Директно Одговара.По Услуга Драги пријатели : Кога ќе примите објект, ако предмети имаат проблеми со квалитетот или други прашања, ве молиме да не паничи, ќе ни кажете, ние ќе ви даде задоволителен одговор, ако постојат сериозни проблеми, ќе помине сликите на нашиот поштенско сандаче, кога ќе ги испратите сликите што ги добиваме, ние ќе се консултира со вас, до вашиот финалето ќе ви даде задоволителен одговор.

Параметрите на производот

Suitable for:
For Ford Focus MK4 ST Version 2018 2019
Condition:
100% Brand New
Product Name:
Car Mud Flaps
Item Type:
Mudguards
Material:
High quality plastic
Color:
Black
Design:
Simple and Fashion Design, The Car Looks Beautiful
Installation:
Easy Installation, Direct Fit.
Package included:
4pcs Mud flaps (2pcs front L/R & 2pcs Rear L/R), A Bag of Screw Fixings
Installation instructions:
√ 1. Prepare the installing tool and take the mud guards out and compare the correct installing position. :
√ 2. Use the tool to install the fender to correct position with the screw and Tighten it. :
√ 3. Some car have the installing screw hole. you can use it. If there is not, please use the tool and screw to make and hole to install. :

Им се допаѓа и на купувачите