.

.

TPI ET9DTS Серија ET9 Линија Напон, DPST Топлина Само, Терминал, 50°-90°F

TPI ET9DTS Серија ET9 Линија Напон, DPST Топлина Само, Терминал, 50°-90°F

DEN 1260.00

Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Електронска Компонента.Објектот Пакет Димензија : 16.1 cm L X 17.2 cm W X 21.0 см Х Точка Пакет Тежина : 0.442 кг.Земја На Потекло : Кина. 50-90 сте f dpst топлина само термостат со термометар и терминал конекции., Произведен во : Кина Бренд Име : TPI, Дел Број : ET9 DTS, Производителот : TPI Corporation.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите