.

.

Johnson Controls Т-4000-2141 Пневматски Термостат Маска, Беж

Johnson Controls Т-4000-2141 Пневматски Термостат Маска, Беж

DEN 317.04

Износ
Во продавницата.

Хоризонтално.Беж Боја.Пластика.Без Термометар и Еден Сет Точка Прозорец.Т-4000 Опфаќа се инструмент опфаќа за употреба со H-4100 и H-5100 Серија Влажност Инструменти.Опфаќа мора да се нарача одделно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите