.

.

Виски Очила Сет од 4, Haunio 10 Мл старомодни Кристал Виски Очила со Орел Шема, Дебели Дното и Луксузна Кутија за Скоч, Бурбон, Ликер, Коњак и Коктели, Подароци за Мажи Жен?

Виски Очила Сет од 4, Haunio 10 Мл старомодни Кристал Виски Очила со Орел Шема, Дебели Дното и Луксузна Кутија

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Haunio е нов бренд, кои се насочени кон обезбедување на висок квалитет на мали производи за подобрување на квалитет на живот за сите почитувани клиенти.Ако било каква штета кога се примени, ве молиме контактирајте со нас за 100% наплата или замена.[Стилски и Уникатен Дизајн] Со врежан орел моделот на дното , уникатен дизајн дава виски чаша својата душа.Само високо-квалитетно вино очила може да бидете навистина уживаат во подобар визуелен, тактилни и вкус искуство.Како подарок за вашите пријатели или членови на семејството, особено кога некои од нив се навистина виски љубовници, тоа ќе биде апсолутно сакаше. [100% Задоволство Гаранција] добро спакувана кутија ќе го задржи вашето стакло безбедно за време на транспортот.Тоа е совршен подарок за Мажи или Жени на Родендени, Мајки или Татковци Ден, Ангажман, Свадба Годишнина, Крштевка или Божиќ. [Цврсти и Издржливи] Секоја чаша weighes 0.Овој пат ние имаме поминато многу време за да се направи многу на пазарот, анализа на податоци за старомодните виски очила и да добијат многу предлози и мислења од виски љубовници.Кога ќе се чувствувате осамени или се нервозни, или кога сакате да имаат состанок со вашиот љубовник или пријатели, секогаш кога сакате да имате тост, можете да го користите нашите Haunio старомодни лав шема врежан виски кристал очила за ослободување на расположението или да уживаат во животот.Стаклото се едноставни и елеганција која ја надополнува онаа на вашите омилени виски.Дали сте во потрага по убава и одличен квалитет на виски чаша, или голема значајни подарок за вашите пријатели или членови на семејството?.Секој тост ќе го зајакне односот помеѓу вас и вашите пријатели или членови на семејството и да се направи вашиот живот повеќе вкусна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите