.

.

2 Пакет - 2.13 Top / 1 Кошница - Потоне Цедилка Бања Потоне, Комунални, Slop, Перење, RV и Тоалетот Потоне Мозоци Цедилка Коса Catcher. 1/16 Дупки. Нерѓосувачки Челик

2 Пакет - 2.13 Top / 1 Кошница - Потоне Цедилка Бања Потоне, Комунални, Slop, Перење, RV и Тоалетот Потоне

DEN 167.52

Износ
Во продавницата.

Ние нудиме квалитет за продавачот "Teklingo" : надворешен дијаметар 5.3 cm(2.1") x Внатре дијаметар : 2.5 см(1").Длабочина дијаметар : 1.6 см(0.63").Обичај големина одговара на 99% од holes Good бања мозоци коса catcher.Ве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО да се ПРОВЕРИ ДИМЕНЗИЈА ПРЕД да ја КУПИТЕ - 2 Mesh Потоне Мозоци Цедилка.Mesh Stianless-челична Конструкција : Ефикасна анти-затнување цедилка овозможува на течен проток во истекува брзо, додека блокови честички.Едноставен и мал дизајн.Овозможува да се чистат лесно и без нервози.Мазни Рабови : Доаѓа со метални рамен rim да ги собере над мијалник е на мозоци, Во исто време може да интервенира коса, храна битови, остатоци.долготрајна заштита против дренажа затнување.Одлично за Американските семејства' мала кујна и бања тоне.Совршен Избор за Кујна : Нерѓосувачки Челик Потоне Цедилка за мали тоне за секојдневна употреба за долготрајна заштита против дренажа затнување.Овозможува да се чистат лесно и без нервози.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Snuopfy мислиме дека ќе си ја сакаат оваа Потоне Цедилка колку што тоа го правиме!Но, во случај да не, ќе се покриени од страна на нашите 30 дена, без прашања праша, пари гаранција за враќање.Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% среќни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите