.

.

Инстинкти Sawback Нерѓосувачки Челик Фиксна Сечилото На Нож Целосна Танг Лов Опстанок Логорување На Отворено

Инстинкти Sawback Нерѓосувачки Челик Фиксна Сечилото На Нож Целосна Танг Лов Опстанок Логорување На Отворено

DEN 1009.92

Износ
Во продавницата.

Тоа е совршен за активности на отворено!.ТРАЈНОСТ И СИГУРНОСТ ВО УПОТРЕБА.Голема кампување нож за лов, планинарење авантура самоодбрана.Да се биде горд сопственик на различни направи лов нож со обвивка и се дел од нејзината богата историја - притиснете add (додади во кошничка и цел на нашите ловечки нож во собата.Не заборавајте да го испуштите во вашиот ранец.Совршен самоодбрана нож за ловци, патници и луѓе кои ги бараат најдобрите борба со нож за секојдневна употреба.Совршен челик сечилото содржи повеќе јаглерод.Без прашања праша гаранција за парите назад!Па немаш ништо да изгубите и СÈ да се добие.ГОЛЕМА ОТВОРЕНО СТИЛСКИ ИЗГЛЕД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите