.

.

Мала Куче 39Pc Челик Метал Автоматско Страна на Букви И броеви Id Печат Удар Алатка за Полнење

Мала Куче 39Pc Челик Метал Автоматско Страна на Букви И броеви Id Печат Удар Алатка за Полнење

DEN 1996.80

Износ
Во продавницата.

Корисни за вашето семејство.Се надевам дека ви се допаѓа.Со добар квалитет.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да ни кажете во рок од 12 дена откако ќе го примите пакетот.Корисни за вашето семејство, Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да ни кажете во рок од 12 дена откако ќе го примите пакетот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите