.

.

Намирници Куќа Смешно Зеленчук Дизајн Молив Случај (Морков)

Намирници Куќа Смешно Зеленчук Дизајн Молив Случај (Морков)

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.

Материјал : памук.Реална зеленчук и streaky свинско изглед, смешно молив случај, но многу функционално.Невидливи патент, направи случај повеќе живописни како вистински Зеленчук, како кул да се донесе зеленчук молив случај да класа.Облик : Горчлива Тиква, Зима Бамбус Пука, Морков, Кинеска Зелка, Streaky Свинско Месо.Голем капацитет : може да се одржи до 12 пенкала.Совршен за пенкала, моливи, фломастери, изтривалка, ножици, и многу повеќе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите