.

.

Морски Аудио Систем Стерео Звучник Пакет, Bluetooth, MP3 WMA USB AM FM Морски Стерео - 2 x 6.5 Инчи Бела Јазик, Антена

Морски Аудио Систем Стерео Звучник Пакет, Bluetooth, MP3 WMA USB AM FM Морски Стерео - 2 x 6.5 Инчи Бела Јазик,

DEN 2685.12

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Безжичен Аудио Стриминг - Игра Spotify/Пандора музика стерео систем преку спарување на Bluetooth (преку паметен телефон, таблет и сл.).Морската Средина Пријателски - IPx6 вода јавните заштита, Пластика со УВ слој, се Вклопува во Стандардната Мерач (tachometer) отворање, Conformly обложени коло.Осветленост на дисплејот Прилагодливи, Намалена во текот на ноќта и Светла за дневно време, кориснички ориентиран.Моќ, Влезови & Излези - Врв 40 W x 4 канали, со задните USB 2.0 & Помошен текст, како и РКА излез за надворешен засилувач, Radio AM/FM Тјунер - Автоматско/Рачно местење на вашите омилени радио станици (музика/вести/спорт) и се спаси во Претходно определени.Две 6.5 Инчи, Морски Одделение, 2 Пат, Полн Спектар, Двоен Конус, 180 Вати (По Пар) Звучници, Монтажа Длабочина : 2-1 / 4 Инчен Еден Морски Dipole Антена.Морски Аудио Систем Стерео Звучник Пакет, Bluetooth, MP3 WMA USB AM FM Морски Стерео - 2 x 6.5 Инчи Бела Јазик, Антена Velex Аудио систем вклучува VX150 Мерач Приемник, 2 парчиња од 6.5 инчи јазик, како и Морски Dipole AM/FM Антена.VX150 мерач приемник ви овозможува да пуштате музика преку USB клуч или Bluetooth аудио стриминг од вашите спарени уреди, како на пример паметен телефон, ipad итн.Вграден-во 4x45 W засилувач се вози на одбраната 6.5 инчи јазик, да дава супериорен во однос на звукот.Тоа е совршен за донесување забава на бродови, мотоцикли, топла прачки, UTVs, голф коли, земјоделски трактори, моторни, atv настана, па дури и возење lawnmowers.Мерач главата единица е на IPx6 дизајн со УВ на кожата, кои им овозможуваат тоа да се надмине суровата средина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите