.

.

Жив Моќ 11818 Црево Спојка, Силикони, 4ply Aramid Засилен, Полнење Воздушен Кулер (ЦАЦ) Јастуци, 2.50 во. Влезот I. D, 2.50 во. Штекер I. D, 6.00 во. Вкупна Должина, 3 Прстени, Црна, секоја

Жив Моќ 11818 Црево Спојка, Силикони, 4ply Aramid Засилен, Полнење Воздушен Кулер (ЦАЦ) Јастуци, 2.50 во. Влезот

DEN 934.56

Износ
Во продавницата.

Нашата мисија е постојано да се идентификуваат, да се развие и производство на типот на висок квалитет на производи за кои има побарувачка од страна на водечките индустриски професионалци и нивните клиенти.Во текот на годините, нашиот производ нуди стана значително повеќе се насочуваат и ние сега со гордост се грижиме за многу други сегменти на претставата cid).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите