.

.

ДУО ER 6pcs/Пакет Мали Божиќ Лак Црвено Подарок Bowknot Божиќ Дрво Декорации Божиќ и Нова Година за Декорација Свадба Лакови за Занаети Одмор Партија

ДУО ER 6pcs/Пакет Мали Божиќ Лак Црвено Подарок Bowknot Божиќ Дрво Декорации Божиќ и Нова Година за Декорација

DEN 282.24

Износ
Во продавницата.

- Димензии : 8cm*7.5 cm. - Овие Божиќ лакови се погодни за украсување Божиќни дрва, garlands, подароци, или изгледот на други сцени како што се свадби, градини, барови, итн. - Од суштинско значење за додаток за Божиќ, правејќи ја вашата соба и украси за да изгледа поубаво и око-фаќање. - Виси нив на Божиќ дрво, ќе се појави прозорец, ѕид, на врата, оградата и слично, создава повеќе забава и радост. - Совршен во согласност со темата на Божиќ, донесе поинтензивни Божиќ атмосфера.Убав состанок вас!Повеќе квалитетни производи се во нашата store Click да се купи, нашата приказна започнува (^o^)/~Спецификација : Име на Производ : Божиќ Bow Product Облик : Лак Производ Материјал : Cloth Product Големина : 8см*7.5 cm Product Боја : Red Occasion : Божиќ, Нова Година, wedding Use : Божиќ Украси, Нова Година Декорација, Елка Украси, Новогодишни Лак, Елка Лакови, Украси За Елка, Елка Играчки, Украси за Нова Година 2021, Панделки За Лакови, Елка Украси, Подароци Лакови, Божиќ Подарок Декорација, Лакови За Занаети, Голем Лак Лента Божиќ Decoration Package се Вклучени : 6 x Божиќ Bow Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2. Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на производот

Product Name:
Christmas Bow
Product Shape:
Bow
Product Material:
Cloth
Product Size:
8cm*7.5cm
Product Color:
Red
Occasion:
Christmas, New Year, wedding
Use:
Christmas Decorations, New Year Decoration, Christmas Tree Decorations, Christmas Bow, Christmas Tree Bows, Decorations For The Tree, Christmas Tree Toys, New Year Decorations 2021, Ribbons For Bows, Christmas Tree Ornaments, Gift Bows, Christmas Gift Decoration, Bows For Crafts, Big Bow Ribbon Christmas Decoration
Package Included:
6 x Christmas Bow :
Notes:
1. Due to the difference between different monitors, the pictures may not reflect the actual color of the item. :
2. Compare the detail sizes with yours, please allow slight error, due to manual measurement. :
Thanks for your understandings. :

Им се допаѓа и на купувачите