.

.

Фрескосликарството Врамени Фотографии HD Квалитет Пејзаж Дневна Соба Слики Водоотпорен Дизајн Троседот Ѕид Уметност Композитни Mural Слики (Боја : Фото Боја, Големин?

Фрескосликарството Врамени Фотографии HD Квалитет Пејзаж Дневна Соба Слики Водоотпорен Дизајн Троседот Ѕид

DEN 739.20

Износ
Во продавницата.

【Процесот вовед】 : сликарството е интегриран со порцелански површината, нема воздух и нечистотии во средината, а сликата е кристално јасна и долготрајни.Тоа е, исто така, мека декорација слика на модерен дом. 【Површината технологија】 : Три слоеви на лак застаклување + крем текстура, 32 прирачник процеси, само за да се подобри квалитетот на сликата, трајна боја, прашина и згаснат отпор. 【Лесно да се инсталира】 : Ова врамени слика само треба да изберете хоризонтална положба на ѕидот, хит на ѕидот со ноктите, и обеси директно. 【Стил колокација】 : слика рамка толкување сликарство се чувствува многу реална и три-димензионални.Тоа е обесени во high-end атмосфера на дневната соба, што ја прави целата концепција на дневната соба на повеќе високо-одделение, а квалитетот на сликата и бојата се добро исти. 【Применливи места】 : Различни стилови на мурали може совршено да декорирате вашиот десктоп, дневна соба, канцеларија, спална соба, бања, итн.Тоа е одличен подарок за декорирање на вашиот дом.Големина на : 80*80*3.2 cm | Боја : Фото Боја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите