.

.

Entatial Деца Фото Видео Камера, Висока Дефиниција Деца Дигитална Камера Мултифункционален Удобно за Деца за Подароци(Розева)

Entatial Деца Фото Видео Камера, Висока Дефиниција Деца Дигитална Камера Мултифункционален Удобно за Деца за

DEN 640.56

Износ
Во продавницата.

600m Ah Батерија : Изграден во голем капацитет 600m Ah батеријата со силна издржливост.USB интерфејсот е лесен за полнење.Мулти Функција : различни фото налепница режими им се помогне на децата секој прекрасен момент, и децата на камерата, исто така, поддржува голем број на игри.АБС Материјал : Користење на храна одделение АБС материјал, мини камерата се чувствува удобно и нежно да се одржи, и не ќе му наштети на вашето дете кожата.Одличен Подарок : забава камера специјално дизајниран за деца е повеќе специјални од мобилни телефони и конзоли за играта, а тоа е да се деца.Тоа е одличен подарок за деца да се истражуваат нивниот свет.Симпатична Форма и Лесно да се Носат : Круг и симпатична облик дизајн без рабови и агли, опремени со рамо, рака, мини дигитален фото апарат може да се одржи или да се носи на телото.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите